Performanță foarte bună pentru Vlad Dascălu la Jocurile Olimpice! -  Eurosport
Performanță foarte bună pentru Vlad Dascălu la Jocurile Olimpice! - Eurosport

Vlad Dascalu Joins Trek Factory Racing - Pinkbike

Vlad Dascălu: Get to know the XCO MTB Racer

Vlad Dascălu, locul secund în concursul de mountain bike Superprestigio MTB  Sisnet - 20.03.2023 | BURSA.RO
Vlad Dascălu, locul secund în concursul de mountain bike Superprestigio MTB Sisnet - 20.03.2023 | BURSA.RO

Bicicletele lui Vlad Dascălu | MTB XCO

Vlad Dascălu: MTB – Red Bull Athlete Profile

PERFORMANȚĂ‚ | Vlad Dascălu a intrat în istorie: e campion mondial la Mountain  Bike XCO
PERFORMANȚĂ‚ | Vlad Dascălu a intrat în istorie: e campion mondial la Mountain Bike XCO

Jocurile Olimpice: Superperformanță reușită de Vlad Dascălu la mountain-bike !

Mountain Bike: Vlad Dascălu a câștigat titlul de campion național în cursa  scurtă | Flashscore.ro
Mountain Bike: Vlad Dascălu a câștigat titlul de campion național în cursa scurtă | Flashscore.ro

Vlad Dascalu a devenit campion european la mountain bike. Prima medalie...

Vlad Dascalu - Couldn't say it better so that's why I will... | Facebook

Vlad Dascalu

Vlad Dascălu, medalia de aur la Jocurile Europene de la Cracovia, în  concursul de Mountain Bike | RFI Mobile
Vlad Dascălu, medalia de aur la Jocurile Europene de la Cracovia, în concursul de Mountain Bike | RFI Mobile

Vlad Dascalu is the fastest at Vila Franca – Repente

Cross-country: ​Vlad Dascălu, locul 3 în etapa de Cupa Mondială din  Val-di-Sole - HotNews.ro
Cross-country: ​Vlad Dascălu, locul 3 în etapa de Cupa Mondială din Val-di-Sole - HotNews.ro

Vlad Dascălu și Echipa României cuceresc aurul european în Ciclism Mountain  Bike
Vlad Dascălu și Echipa României cuceresc aurul european în Ciclism Mountain Bike

Vlad Dascălu - Wikipedia

Vlad Dascălu și „micile detalii” ale marilor lui rezultate | Fostul campion  mondial U23 la mountain bike a intrat în elita seniorilor - Lead.ro
Vlad Dascălu și „micile detalii” ale marilor lui rezultate | Fostul campion mondial U23 la mountain bike a intrat în elita seniorilor - Lead.ro

VIDEO Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC şi XCO

VIDEO Ciclism: Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC  şi XCO | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Ciclism: Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC şi XCO | AGERPRES • Actualizează lumea.

Vlad Dascălu, locul 9 în topul mondial la MTB cross-country * Biciclistul  blog
Vlad Dascălu, locul 9 în topul mondial la MTB cross-country * Biciclistul blog

Jocurile Europene ǀ Vlad Dascălu a câştigat medalia de aur la Cracovia în  concursul de Mountain Bike
Jocurile Europene ǀ Vlad Dascălu a câştigat medalia de aur la Cracovia în concursul de Mountain Bike

Vlad Dascălu a câştigat titlul și în cursa scurtă de mountain bike de la  Păltiniș
Vlad Dascălu a câştigat titlul și în cursa scurtă de mountain bike de la Păltiniș