Home

în general Mai mult decât orice Ispitire meci de handbal nuntă Reducere a prețului Disparitate

România victorie în primul meci la CM Handbal | Sport | Radio România  Actualitați
România victorie în primul meci la CM Handbal | Sport | Radio România Actualitați

Handbal - stiri, rezultate din handbal, meciuri de handbal din Romania si  din afara - Digi Sport
Handbal - stiri, rezultate din handbal, meciuri de handbal din Romania si din afara - Digi Sport

România, al doilea meci, prima victorie la CM de handbal feminin. A  câștigat cu Senegal. Clasamentul grupei | Digi24
România, al doilea meci, prima victorie la CM de handbal feminin. A câștigat cu Senegal. Clasamentul grupei | Digi24

Meci fabulos al României contra Ungariei la CM de handbal: victorie în  ultima secundă cu gol Cristina Neagu, după o ”remontada” de 6 goluri /  VIDEO Cum s-au bucurat jucătoarele
Meci fabulos al României contra Ungariei la CM de handbal: victorie în ultima secundă cu gol Cristina Neagu, după o ”remontada” de 6 goluri / VIDEO Cum s-au bucurat jucătoarele

Meci aprig disputat în etapa a 9-a a Diviziei A la handbal feminin

România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa  principală de la Campionatul European de handbal
România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa principală de la Campionatul European de handbal

S-au disputat primele meciuri de handbal „declarate” în România, după mai  bine de 4 luni de pauză. Ce traseu a urmat Potaissa pentru ca acest lucru  să devină posibil și apelul către
S-au disputat primele meciuri de handbal „declarate” în România, după mai bine de 4 luni de pauză. Ce traseu a urmat Potaissa pentru ca acest lucru să devină posibil și apelul către

România - Iran 39-11 (20-3), în primul meci al tricolorelor la CM din  Spania. Oana Borș s-a accidentat grav | Sport.ro
România - Iran 39-11 (20-3), în primul meci al tricolorelor la CM din Spania. Oana Borș s-a accidentat grav | Sport.ro

Handbal | PrimaSport.ro

Handbal: România s-a impus în primul meci din preliminariile CE2020

Campionatul European de handbal feminin: rezultatele primei zilei și primul  meci amânat de Covid-19 - Eurosport
Campionatul European de handbal feminin: rezultatele primei zilei și primul meci amânat de Covid-19 - Eurosport

Cine transmite la tv România - Macedonia de Nord, meci decisiv pentru  calificarea în grupele principale la CE de Handbal feminin - Fanatik.ro
Cine transmite la tv România - Macedonia de Nord, meci decisiv pentru calificarea în grupele principale la CE de Handbal feminin - Fanatik.ro

Handbal feminin | România, victorie cu Spania în meci amical la Mioveni

Azi la Pitești! Meciul de handbal România-Portugalia! - Ziarul Ancheta  Online
Azi la Pitești! Meciul de handbal România-Portugalia! - Ziarul Ancheta Online

Handbal feminin: Astazi strigam iarasi – HAI ROMANIA! Tricolorele joaca al  treilea meci de la CM, in compania Spaniei | 007sport
Handbal feminin: Astazi strigam iarasi – HAI ROMANIA! Tricolorele joaca al treilea meci de la CM, in compania Spaniei | 007sport

Video | România - Polonia 28-24. Revenire frantastică pentru "tricolore".  Au fost conduse 3 sferturi din meci. Prima victorie la Euro
Video | România - Polonia 28-24. Revenire frantastică pentru "tricolore". Au fost conduse 3 sferturi din meci. Prima victorie la Euro

Handbal - Wikipedia

România va înfrunta Portugalia la handbal. Cristina Neagu, meci decisiv  pentru MONDIAL pe Pitești Arena - Ziarul Ancheta Online
România va înfrunta Portugalia la handbal. Cristina Neagu, meci decisiv pentru MONDIAL pe Pitești Arena - Ziarul Ancheta Online

Primul meci de handbal din România s-a jucat la Sibiu. Acum fix 97 de ani

PRO TV - Austria - România, meci de handbal masculin din calificările  pentru Campionatul European, se vede pe VOYO
PRO TV - Austria - România, meci de handbal masculin din calificările pentru Campionatul European, se vede pe VOYO

Programul de astăzi la Mondialul de handbal: 8 meciuri, cu Danemarca, China  și Spania în acțiune
Programul de astăzi la Mondialul de handbal: 8 meciuri, cu Danemarca, China și Spania în acțiune

România - Iran 39-11 la CM de handbal feminin. Meci simplu umbrit de o  accidentare gravă. Video - Fanatik.ro
România - Iran 39-11 la CM de handbal feminin. Meci simplu umbrit de o accidentare gravă. Video - Fanatik.ro