Home

balcon profil ancoră steaua west ham 2 0 rănit Ușoară Tropical

Conference League - semifinale | West Ham, victorie la limită cu Alkmaar!  Fiorentina, eșec în prelungiri cu Basel - Eurosport
Conference League - semifinale | West Ham, victorie la limită cu Alkmaar! Fiorentina, eșec în prelungiri cu Basel - Eurosport

1999 October 21 Steaua Bucharest Romania 2 West Ham United England 0 UEFA  Cup - YouTube
1999 October 21 Steaua Bucharest Romania 2 West Ham United England 0 UEFA Cup - YouTube

West Ham, prima performanță europeană, după 1981! Steaua și Astra au stat  în calea fericirii londonezilor | Sport.ro
West Ham, prima performanță europeană, după 1981! Steaua și Astra au stat în calea fericirii londonezilor | Sport.ro

West Ham - Chelsea 3-1, în etapa a doua din Premier League

FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost  prima în Anglia, din 11 încercări
FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost prima în Anglia, din 11 încercări

UEFA Conference League – Grupa B: FC Steaua 0-3 West Ham United! Game over  | FCSTEAUA.RO
UEFA Conference League – Grupa B: FC Steaua 0-3 West Ham United! Game over | FCSTEAUA.RO

FCSB 0-3 West Ham highlights: Pablo Fornals and Divin Mubama goals seal win  in Romania - football.london
FCSB 0-3 West Ham highlights: Pablo Fornals and Divin Mubama goals seal win in Romania - football.london

West Ham 0 V Steaua Bucharest Editorial Stock Photo - Stock Image |  Shutterstock
West Ham 0 V Steaua Bucharest Editorial Stock Photo - Stock Image | Shutterstock

Sabin Ilie (tricou rosu) de la Steaua Bucuresti intr-o actiune personala,  talonat de doi jucatori neidentificati de la West Ham United in timpul  meciului contand pentru turul II al Cupei UEFA dintre
Sabin Ilie (tricou rosu) de la Steaua Bucuresti intr-o actiune personala, talonat de doi jucatori neidentificati de la West Ham United in timpul meciului contand pentru turul II al Cupei UEFA dintre

FCSB are ca model Steaua » Roș-albaștrii dau peste a doua favorită la  câștigarea Conference League, West Ham
FCSB are ca model Steaua » Roș-albaștrii dau peste a doua favorită la câștigarea Conference League, West Ham

Cine este West Ham United? Echipele românești i-au învins

FCSB pierde dureros meciul cu West Ham, scor 3-1! Roș-albaștrii au făcut o  partidă bună la Londra - Eurosport
FCSB pierde dureros meciul cu West Ham, scor 3-1! Roș-albaștrii au făcut o partidă bună la Londra - Eurosport

Super performanță!!! Astra o elimină pe West Ham pentru a doua oară

West Ham - Manchester City 0-2. Erling Haaland face ”dubla” la debutul în  Premier League
West Ham - Manchester City 0-2. Erling Haaland face ”dubla” la debutul în Premier League

STEAUA BUCUREȘTI(FCSB) 0-3 WEST HAM UNITED-fara victorie in Conference  League, rezumatul meciului PN - YouTube
STEAUA BUCUREȘTI(FCSB) 0-3 WEST HAM UNITED-fara victorie in Conference League, rezumatul meciului PN - YouTube

Steaua a facut minuni cu englezii la Bucuresti: 5 meciuri de vis in ultimii  15 ani! Suporterii nu concep decat un singur scenariu impotriva  detinatoarei Champions League: | Sport.ro
Steaua a facut minuni cu englezii la Bucuresti: 5 meciuri de vis in ultimii 15 ani! Suporterii nu concep decat un singur scenariu impotriva detinatoarei Champions League: | Sport.ro

Steaua - West Ham United 2-0 (Cupa UEFA, turul 2, 21 octombrie 1999)

Video | Man. City - West Ham 3-0, Liverpool - Fulham 1-0. "Cetățenii",  lideri în Premier League
Video | Man. City - West Ham 3-0, Liverpool - Fulham 1-0. "Cetățenii", lideri în Premier League

West Ham, transfer stelar înaintea meciului cu FCSB din Conference League.  Jucătorul de 60 de milioane de euro care va veni la București - Antena Sport
West Ham, transfer stelar înaintea meciului cu FCSB din Conference League. Jucătorul de 60 de milioane de euro care va veni la București - Antena Sport

Daniel Oprița, reacție după eșecul FCSB-ului cu West Ham. ”Am adormit la 1-0 ”

Steaua Bucharest 2-0 West Ham 21st October 1999 - YouTube

West Ham - FCSB 3-1 » „Ciocănari” o repriză, „ciocăniți” la final!

Steaua 2-0 West Ham (1999/2000 UEFA Cup R1) - YouTube