Home

rambursare turna Suplu wta roma live score singur aici sterge

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Video | Gabriela Ruse - Iga Swiatek 3-6, 0-6, în turul doi la Roma. Liderul  mondial WTA a jucat aproape perfect
Video | Gabriela Ruse - Iga Swiatek 3-6, 0-6, în turul doi la Roma. Liderul mondial WTA a jucat aproape perfect

Irina Begu, eliminată surprinzător la Roma, încă din turul II! Cronica  partidei
Irina Begu, eliminată surprinzător la Roma, încă din turul II! Cronica partidei

Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 3-6, 6-3, 2-6. "Sori" a fost eliminată în  turul al doilea al turneului de la Roma - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 3-6, 6-3, 2-6. "Sori" a fost eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma - Antena Sport

SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras  in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro
SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro

WTA MASTER 1000 ROMA SEMIFINAL- VERONIKA KUDERMETOVA VS ANHELINA KALININA SCORE  LIVE - YouTube
WTA MASTER 1000 ROMA SEMIFINAL- VERONIKA KUDERMETOVA VS ANHELINA KALININA SCORE LIVE - YouTube

Scoruri WTA Roma Dublu, Tenis WTA - Dublu - Flashscore.ro

Rome 2023: Dates, draws, prize money and everything you need to know

Scoruri WTA Roma, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Injured Swiatek Forced To Retire Against Rybakina In Rome

Kalinina - Rybakina, marea finală feminină de la Roma! Ostapenko, învinsă  dramatic în semifinale la Foro Italico - Eurosport
Kalinina - Rybakina, marea finală feminină de la Roma! Ostapenko, învinsă dramatic în semifinale la Foro Italico - Eurosport

WTA Roma – Wednesday, May 17, 2023 final results – Open Court

Rome 2020: Final Countdown

Camila Giorgi vs Harriet Dart | Nottingham Open 2022 | Rnd 16 | Live Score  with Playstation Gameplay - YouTube
Camila Giorgi vs Harriet Dart | Nottingham Open 2022 | Rnd 16 | Live Score with Playstation Gameplay - YouTube

Swiatek successfully defends Rome to win fifth consecutive title

Road to the WTA Finals: Iga Swiatek

Ana Bogdan a fost aproape de o victorie uriaşă la WTA Roma! A condus-o pe  favorita 5, iar ultimul set s-a încheiat la limită. Surprize în alte  meciuri ale turneului
Ana Bogdan a fost aproape de o victorie uriaşă la WTA Roma! A condus-o pe favorita 5, iar ultimul set s-a încheiat la limită. Surprize în alte meciuri ale turneului

The Race: Rome

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

VIDEO Lidera mondială s-a oprit în sferturi la WTA Roma - Probleme înainte  de Roland Garros - HotNews.ro
VIDEO Lidera mondială s-a oprit în sferturi la WTA Roma - Probleme înainte de Roland Garros - HotNews.ro